kool

kool - AJALUGU JA EESMÄRK

Korvpallikoolile pandi nurgakivi 21. märtsil 2017 Iisakus neljapoolse hea tahte lepingu sõlmimisega Reinar Halliku KK, Eesti Korvpalliliidu ning Iisaku ja Mäetaguse valla vahel.
Reinar Halliku nimelise Korvpallikooli eesmärk on edendada Ida-Virumaal korvpalli ning läbi spordi aidata kaasa eesti-ja venekeelsete laste lõimumisele.
Kool laieneb teiste piirkonna keskuste kaudu põhieesmärgiga luua Ida-Virumaale tugev professionaalne korvpalliklubi.

kool

TREENERID

Meie kool pakub võimalust end arendada mitmete tipptreenerite käe all. Viska pilk peale meie kooli treeneritele allpool.

kool

REINAR HALLIK

Reinar Hallik (sündinud 5. jaanuaril 1984 Narvas) on endine Eesti elukutseline korvpallur, kes on mänginud Eesti Korvpalli Meistriliiga ja kuues välisriigi klubis. Hallik kuulus aastatel 2012–2017 Eesti korvpallikoondisse. Hallik on karjääri jooksul mänginud seitsmes riigis: Eesti, Holland, Rootsi, Soome, Prantsusmaa, Rumeenia ja Ungari. Hallik kuulus Eesti U14, U16, U18 ja U20 korvpalli noortekoondisse ning täiskasvanute korvpallikoondisse aastatel 2012–2017 ning mängis Eesti koondises kokku 74 mängu.

Suuremad saavutused:

  • Soome karika võitja (2007)
  • Rumeenia meistrivõistluste 2. koht (2014)
  • Balti liiga 2. koht (2016)
  • Eesti meistrivõistlustelt kaks hõbemedalit (2010, 2016)
  • Eesti meistrivõistluste pronksmedal (2012)
kool

ALESSIO LANDRA

Alessio Landra on Itaaliast pärit treener. Landral on ette näidata soovituskiri legendaarselt USA treenerilt Larry Brownilt, kes tüüris 2004. aastal NBA meistriks Detroit Pistonsiga. Alessio Landra on olnud abitreener Euroopa tippklubis Fiat Torino Auxilium (osalenud Itaalia meistriliiga ja Euro Cupil).

Suuremad saavutused:

  • Soovituskiri USA treenerilt Larry Brownilt.
  • Euroopa tippklubi Fiat Torino Auxilium abitreener 
portree

ANDRUS LEHISMETS

Andrus Lehismets (sündinud 2. aprillil 1991) on Eesti lootustandev noortetreener ja üldfüüsilise ettevalmistuse treener. Osaleb mängijana Eesti korvpalli I liiga võistkonnas Reinar Halliku Korvpallikool.

portree

VEIKO SIMM

Veiko Simm (sündinud 10. oktoobril 1985) on Eesti noortetreener. Simm osaleb mängijana Eesti korvpalli I liiga võistkonnas Reinar Halliku Korvpallikool.